VPN شما فعال می‌باشد، برای استفاده بهتر از ملوفیلم و تماشای رایگان آن با اینترنت ایرانسل، لطفا VPN خود را غیرفعال نمایید.

دانلود اپلیکیشن
% 94

حمله به تایتان‌

Attack on Titan
سازنده: 進撃の巨 سال‌های انتشار: 2013 - 2023
زبان: دوبله / زبان اصلی محصول: ژاپن
زمان هر قسمت: 25 دقیقه کیفیت: 1080
شبکه: HTB,MBS,Tokyo MX,BS11,FBS,NHK وضعیت پخش: اتمام یافته
مناسب برای 12 سال به بالا

فصل‌های سریال

داستان سریال

داستان انیمه به صدها سال قبل باز می‌گردد. جایی که انسان‌ها بدست تایتان‌ها کشته می‌شدند اما عده اندکی از آن‌ها موفق شدند در شهری با دیوارهای بسیار بلند (حتی بلندتر از بزرگترین تایتان‌ها) پناه بگیرند و جان سالم بدر ببرند. صد سال به همین منوال می‌گذرد تا اینکه...

درباره سریال

تماشای آنلاین سریال حمله به تایتان (Attack on Titan) حمله به تایتان یک انیمه تماشایی و جذاب است که موفق شده توجه مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب کند. این انیمه کار خود را از سال 2013 آغاز کرد و توانست به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. حمله به تایتان با استقبال گسترده منتقدان روبه‌رو شد و نمرات بسیار خوبی دریافت کرد. منتقدان از این سریال به دلیل شخصیت‌پردازی‌های خارق‌العاده و داستان جذاب تمجید کردند. درواقع بسیاری از منتقدان غیرقابل‌ پیش‌بینی بودن داستان این انیمه را دلیل اصلی موفقیت آن می‌دانند. همین حالا با دانلود انیمه حمله به تایتان از داستان مهیج آن لذت ببرید. خلاصه داستان این انیمه بدین شرح است: 100 سال قبل از شروع داستان با ظهور تایتان‌ها بشریت مجبور شد برای ادامه حیات به زندگی قرون‌وسطایی در درون دیوارهایی بلند روی بیاورد. کمترین ارتفاع این دیوارها 50 متر و بلندترین تایتان قدی حدود 15 متر دارد. در نتیجه می‌توان گفت بشریت از شر حملات تایتان‌ها در امان است. اما در سال 845 دو تایتان با نام‌های تایتان عظیم‌الجثه و تایتان زره‌پوش ظاهر می‌شوند. تایتان عظیم‌الجثه ارتفاعی نزدیک به 60 متر داشته و همچنین تایتان زره‌پوش باعث شکسته شدن دیوار ماریا می‌شود. با تماشای آنلاین انیمه حمله به تایتان با ملوفیلم همراه باشید. دیدگاه‌های ارزشمند خود را راجع‌به این انیمه در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.