خبرنامه ملوفیلم

ایمیل خود را وارد کنید تا بتونیم بهتر با شما در ارتباط باشیم.

سولات متداول

چطور می‌تونم در ملوفیلم فیلم و سریال تماشا کنم؟

تماشای فیلم و سریال در ملوفیلم هیچ پیش‌نیازی نداره، به صورت رایگان و حتی بدون نیاز به ثبت نام می‌تونید بی‌نهایت فیلم و سریال تماشا کنید.

آیا مصرف اینترنت در ملوفیلم نیم بهاست؟

بله مصرف اینترنت همه‌ی کاربران داخلی در همه‌ی اپراتورها به صورت نیم بها محاسبه می‌شود، (اگر از فیلتر شکن یا وی پی ان استفاده کنید مصرف تمام بها محاسبه خواهد شد).

آیا ملوفیلم اپلیکیشن اندروید و اندروید تی وی دارد؟

در حال حاضر خیر، ولی اپلیکیشن اندروید ملوفیلم در حال توسعه است و به محض آماده شدن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چطور می‌تونم فیلم یا سریال دانلود کنم؟

در حال حاضر امکان دانلود فیلم و سریال در ملوفیلم وجود ندارد، اما در آینده نه چندان دور با شرایط خاصی اضافه خواهد شد.

آیا محتوای ملوفیلم سانسور شده است؟

بله همه‌ی محتوای ملوفیلم با رعایت قوانین جاری کشور و تحت نظارت ساترا (سازمان تنظیمات صوت و تصویر فراگیر) منتشر می‌شود، کیفیت سانسورهای ملوفیلم یکی از بهترین‌های کشور است که تا حد امکان به تجربه تماشای شما لطمه‌ای وارد نمی‌کند.

احساس می‌کنم کیفیت تصویر پایین است مشکل از کجاست؟

همه‌ی آرشیو ملوفیلم با کیفیت فول اچ دی یا در بدترین حالت با کیفیت اچ دی برای تماشای شما آماده شده است، اما سیستم ملوفیلم به صورت خودکار کیفیت فیلم را بر اساس سرعت اینترنت و اندازه‌ی صفحه‌ی شما تنظیم می‌کند، بنابراین اگر از کیفیت خودکار راضی نیستید می‌تونید از بین کیفیت‌های مختلف در قسمت تنظیمات پلیر کیفیت مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید، البته اگر سرعت اینترنت شما مناسب نباشه با خارج شدن از حالت Auto ممکن است دچار وقفه شوید.

بخش فیلم‌ها و سریال‌های آینده چیست؟

در این قسمت که از منوی بالای صفحه به اون دسترسی دارید، می‌تونید بخشی از فیلم‌ها و سریال‌های مهمی رو که در آینده پخش می‌شن به همراه زمان تخمینی ملوفیلم برای قرار گرفتن در سایت مشاهده کنید، همچنین با زدن آیکون زنگوله به محض قرار گرفتن فیلم یا سریال مورد نظرتون در سایت با پیامک شما را با خبر خواهیم کرد.

نمی‌دونم چه فیلم یا سریالی ببینم شما چه پیشنهادی دارید؟

اگر نمی‌دونید چه فیلمی تماشا کنید از منوی بالای صفحه وارد قسمت پیشنهاد تماشا بشید و دسته‌ی مورد نظرتون رو انتخاب کنید، اونجا کلی فیلم و سریال خوب برای تماشا بهتون معرفی شده، ما بهترین فیلم‌ها و سریال‌ها رو معرفی کردیم حتی اگر برای تماشا در خود ملوفیلم در دسترس نباشند، همچنین این لیست‌ها با نظرات کاربران بروزرسانی می‌شوند بنابراین اگر دوست دارید فیلمی به لیست اضافه بشه در قسمت نظرات اشاره کنید تا کاندیدای بروزرسانی بعدی بشه.