VPN شما فعال می‌باشد، برای استفاده بهتر از ملوفیلم و تماشای رایگان آن با اینترنت ایرانسل، لطفا VPN خود را غیرفعال نمایید.

دانلود اپلیکیشن

قوانین ملوفیلم

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس ملوفیلم لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم، سریال و تئاتر، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، ملوفیلم سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

 • این سرویس با نام تجاری "ملوفیلم" ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی رایت ملوفیلم مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی «ملوفیلم» به آدرس ایمیل support@melofilm.ir اطلاع دهید.
 • تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس ملوفیلم در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
 • برای دسترسی به نمایش محتوای مورد نظر، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای ملوفیلم می‌باشد.
 • ملوفیلم در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.
 • تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و فیلم‌ها یا سریال‌هایی به مجموع محتوا اضافه و یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.
 • حجم مصرفی اینترنت کاربران ملوفیلم بسته به شرکت و سرویس ارائه دهنده خدمات، امکان دارد به صورت نیم بها و یا تمام بها محاسبه گردد.
 • اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.
 • استفاده از سرویس ملوفیلم هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم‌ها، سریال‌ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آن‌ها چه از طریق سرویس ملوفیلم و چه از طرق دیگر ایجاد نمی‌کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می‌توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و حق بازنشر نسخه‌های دانلود شده را ندارید.
 • ملوفیلم این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
 • ملوفیلم این حق را دارد در صورت صلاحدید به منظور کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از افزایش قیمت اشتراک‌ها در هر بخش از محتوا، نسبت به پخش تبلیغات اقدام نماید.
 • ملوفیلم با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آن‌ها و تاثیر مثبت یا منفی آن‌ها بر مخاطب نخواهیم داشت.
 • ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس ملوفیلم است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه‌های اجتماعی ملوفیلم به اطلاع کاربران خواهد رسید.
 • در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک‌هایی به سایت‌های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت‌هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می‌گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
 • هر کاربر در ملوفیلم حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط ملوفیلم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران ملوفیلم حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.
 • محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. ملوفیلم تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آن‌ها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.
 • درصورت بروز شرایط اضطراری (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل ملوفیلم که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
 • این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند.
 • در صورتی که هنگام تماشای فیلم در سرویس ملوفیلم، فیلترشکن شما روشن باشد ترافیک اینترنت برای شما تمام بها محاسبه خواهد شد.
 • ترافیک اینترنت برای دانلود یا تماشای فیلم در ملوفیلم بسته به اپراتور خدمات دهنده با ترافیک نیم‌بها یا تمام بها محاسبه می‌شود و در صورتی که فیلتر شکن، تلگرام، مرورگرها و سایر نرم‌افزارهای موجود در تلویزیون هوشمند، تبلت و گوشی تلفن همراه شما باز یا در حال دانلود کردن باشند به طور طبیعی از حجم اینترنت شما کسر خواهد شد و این حجم مصرفی هیچ ارتباطی با تماشای فیلم در سرویس ملوفیلم نخواهد داشت.

حریم خصوصی کاربران در ملوفیلم

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع آوری می‌شود و ملوفیلم با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که ملوفیلم همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می‌نماید. ملوفیلم اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ملوفیلم مسئولیتی نخواهد داشت.

 • اطلاعاتی که شما در اختیار ملوفیلم قرار می‌دهید بدینگونه است که در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مربوط به کاربر شامل شماره تلفن همراه دریافت می‌گردد و در پایان پیامکی جهت احراز هویت کاربر به شماره تلفن همراه وارد شده ارسال می‌شود. در صورت ثبت نام، با استفاده از نام کاربری در ملوفیلم اطلاعاتی از قبیل "ویرایش مشخصات"، "فیلم‌های دیده شده" و "سوابق پرداخت" نمایش داده می‌شوند. در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر است تا در صورت تمایل، اطلاعاتی نظیر "نام کاربری" و "ایمیل" را به‌روزرسانی کند.
 • ملوفیلم اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می‌آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به ملوفیلم کمک می‌کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه کند.
 • ملوفیلم این اختیار را دارد، هنگام پخش فیلم به فراخور زمان و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.
 • ملوفیلم جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح‌های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم‌های جدید و ...، ممکن است از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید.
 • لازم به ذکر است پلتفرم ملوفیلم برای سرویس‌دهی در داخل ایران طراحی شده است و به منظور استفاده از آن می‌بایست کاربران از ارائه دهندگان مجاز اینترنت مستقر در ایران جهت اتصال به ملوفیلم استفاده نمایند.
 • به بیان دیگر با توجه به موارد فنی و حقوقی کاربران نمی‌توانند با استفاده از vpn، فیلترشکن و یا هر روش دیگری از خارج کشور اقدام به استفاده از ملوفیلم نمایند.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، می‌توانید از طریق ایمیل support@melofilm.ir با ما ارتباط برقرار کنید.