VPN شما فعال می‌باشد، برای استفاده بهتر از ملوفیلم و تماشای رایگان آن با اینترنت ایرانسل، لطفا VPN خود را غیرفعال نمایید.

دانلود اپلیکیشن
% 86

بازی تاج و تخت

Game of Thrones
سازنده: David Benioff , D. B. Weiss سال‌های انتشار: 2011 - 2019
زبان: زبان اصلی محصول: ایالات متحده
زمان هر قسمت: 60 دقیقه کیفیت: 1080
شبکه: HBO وضعیت پخش: اتمام یافته
مناسب برای 18 سال به بالا

فصل‌های سریال

داستان سریال

هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای «وستروس» در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان «استارک»، «لنیستر» و «باراثیون» برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که «رابرت باراثیون» پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، «ادارد» ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاور پادشاه، برترین سمت دربار، به او خدمت کند. این در حالی است که مشاور قبلی به طرز مرموزی به قتل رسیده است، با این حال ادارد تقاضای پادشاه را می پذیرد و به سرزمین شاهی راهی می شود. خانواده ملکه، یعنی لنیستر ها در حال توطئه برای بدست آوردن قدرت هستند. از سوی دیگر، بازمانده های خاندان پادشاه قبلی وستروس، «تارگرین ها» نیز نقشه ی پس گرفتن تاج و تخت را در سر می پرورانند، و تمام این ماجراها موجب در گرفتن نبردی عظیم میان آن‌ها خواهد شد...

درباره سریال

تماشای آنلاین سریال گیم آف ترونز به صورت رایگان - سریال بازی تاج و تخت یا همان گیم آف ترونز را می‌توان بهترین سریال جهان دانست. کیفیت بسیار بالای داستان و غیرقابل پیشبینی بودن آن، در کنار بازی روان و دلنشین بازیگران نه چندان آشنای سریال، زیبایی چشم نوازی به بازی تاج و تخت اضافه کرده است. سریال گیم آف ترونز از 17 آوریل سال 2011 کار خود را شروع کرد و نهایتا پس از 73 قسمت، کار خود را در 19 مهٔ 2019 پایان داد. داستان این سریال برگرفته از پرفروش‌ترین مجموعه رمان‌های جورج آر.آر مارتین (George R.R Martin) یعنی نغمه‌ی آتش و یخ است. نخستین رمان این مجموعه بازی تاج و تخت است که داستان سریال براساس همین رمان ساخته شده است. داستان سریال در قاره‌های خیالی وستروس و اسوس اتفاق می‌اُفتد. جایی که 7 پادشاهی و اقلیم بزرگ بر سر تصاحب تاج و تخت آهنین رقابت سخت و جذابی دارند. در سمت دیگر داستان، پس از گذشت سال‌های زیاد، زمستانی سخت و طاغت فرسا باز می‌گردد و موجودات افسانه‌ای به نام وایت واکرها را با خود به سمت قلمروی انسان‌ها می‌کشاند. اگر قصد تماشای سریال خارجی را دارید و بین انتخاب گیم آف ترونز و گزینه‌های دیگر دو به شک شده‌اید، با قطعیت می‌توانم بگویم که سریال بازی تاج و تخت بهترین گزینه ممکن برای لذت بردن است. سریال Game of Thrones (یا اصطلاحا GOT) رکورد دار بیشترین تعداد بیننده در شبکه HBO است و در اکثر کشورهای بزرگ جهان، رکورد تعداد بازدید را زده است. این سریال علی الرغم خشونت و برهنگی‌های جنسی، نمرات بسیار خوبی از سوی منتقدین دریافت کرده و از دیدگاه خیلی از منتقدین بزرگ، به عنوان بهترین سریال جهان شناخته می‌شود. بیش از این راجب سریال بازی تاج و تخت توضیحات نمیدهیم و شما را به تماشای آنلاین این اثر دعوت می‌نماییم. لازم به ذکر است که این سریال به بهترین نحو ممکن بازبینی شده است و سعی شده صحنه‌های غیر اخلاقی و برهنگی با روتواسکوپی مورد پوشش قرار گیرد. تا حد امکان سعی شده از بریدن صحنه‌ها جلوگیری شود تا به خط داستانی سریال لطمه‌ای وارد نشود.