VPN شما فعال می‌باشد، برای استفاده بهتر از ملوفیلم و تماشای رایگان آن با اینترنت ایرانسل، لطفا VPN خود را غیرفعال نمایید.

دانلود اپلیکیشن

بازی تاج و تخت

- فصل 1
Game of Thrones - S01
سال پخش: 2011 تعداد قسمت: 10

فصل‌های سریال

داستان فصل

در هفت پادشاهی وستروس مشکلی ایجاد می شود. برای ساکنان محور این جهان بینایی ، کنترل تاج و تخت آهنین وستروس فریب قدرت بزرگ را به وجود می آورد. اما در سرزمینی که فصول می تواند یک عمر دوام داشته باشد، زمستان در حال آمدن است... و فراتر از دیوار بزرگ که از آنها محافظت می کند، یک شر باستانی بازگشت. در فصل اول، داستان در سه بخش اصلی قرار دارد: خانواده های استارک و لانیستر، که طرح های آنها برای کنترل تاج و تخت یک آرامش دشوار را تهدید می کند. پرنسس اژدها دنریس، وارث سلسله سابق، که فقط با برادر بدخواه خود ویسریس، منتظر دریای باریک است. و دیوار بزرگ - یک مانع عظیم از یخ که یک خطر فراموش شده در آن زده می شود.

درباره فصل

تماشای آنلاین فصل 1 سریال گیم آف ترونز به صورت رایگان - سریال بازی تاج و تخت یا همان گیم آف ترونز را می‌توان بهترین سریال جهان دانست. کیفیت بسیار بالای داستان و غیرقابل پیشبینی بودن آن، در کنار بازی روان و دلنشین بازیگران نه چندان آشنای سریال، زیبایی چشم نوازی به بازی تاج و تخت اضافه کرده است. سریال گیم آف ترونز از 17 آوریل سال 2011 کار خود را شروع کرد و نهایتا پس از 73 قسمت، کار خود را در 19 مهٔ 2019 پایان داد. داستان این سریال برگرفته از پرفروش‌ترین مجموعه رمان‌های جورج آر.آر مارتین (George R.R Martin) یعنی نغمه‌ی آتش و یخ است. نخستین رمان این مجموعه بازی تاج و تخت است که داستان سریال براساس همین رمان ساخته شده است. داستان سریال در قاره‌های خیالی وستروس و اسوس اتفاق می‌اُفتد. جایی که 7 پادشاهی و اقلیم بزرگ بر سر تصاحب تاج و تخت آهنین رقابت سخت و جذابی دارند. در سمت دیگر داستان، پس از گذشت سال‌های زیاد، زمستانی سخت و طاغت فرسا باز می‌گردد و موجودات افسانه‌ای به نام وایت واکرها را با خود به سمت قلمروی انسان‌ها می‌کشاند. اگر قصد تماشای سریال خارجی را دارید و بین انتخاب گیم آف ترونز و گزینه‌های دیگر دو به شک شده‌اید، با قطعیت می‌توانم بگویم که سریال بازی تاج و تخت بهترین گزینه ممکن برای لذت بردن است. سریال Game of Thrones (یا اصطلاحا GOT) رکورد دار بیشترین تعداد بیننده در شبکه HBO است و در اکثر کشورهای بزرگ جهان، رکورد تعداد بازدید را زده است. این سریال علی الرغم خشونت و برهنگی‌های جنسی، نمرات بسیار خوبی از سوی منتقدین دریافت کرده و از دیدگاه خیلی از منتقدین بزرگ، به عنوان بهترین سریال جهان شناخته می‌شود. بیش از این راجب سریال بازی تاج و تخت توضیحات نمیدهیم و شما را به تماشای آنلاین این اثر دعوت می‌نماییم. لازم به ذکر است که این سریال به بهترین نحو ممکن بازبینی شده است و سعی شده صحنه‌های غیر اخلاقی و برهنگی با روتواسکوپی مورد پوشش قرار گیرد. تا حد امکان سعی شده از بریدن صحنه‌ها جلوگیری شود تا به خط داستانی سریال لطمه‌ای وارد نشود.