دانلود اپلیکیشن
برای تماشای قسمت لطفا اشتراک ملوفیلم را تهیه کنید. خرید اشتراک
گامبی وزیر - فصل اول - قسمت 4
% 100
The Queen's Gambit - S01 - E04
پوستر گامبی وزیر - فصل اول - قسمت 4
2020
زبان اصلی
60دقیقه
1080
مناسب برای 12 سال به بالا

داستان قسمت

کلاس روسی در را به صحنه ای جدید اجتماعی باز می کند. در مکزیکوسیتی ، بث با بورگوف مرعوب روبرو می شود ، در حالی که مادرش تا قلم خود را دوست دارد.

نظرات در مورد سریال گامبی وزیر - فصل اول - قسمت 4

عکس پروفایل

شما

عکس پروفایل

u_21710

یکشنبه، 16 خرداد 1400، 20:21

ببخشید این قسمت چقدر حذفیات زیاد بود ، خیلی جاهاشو میتونستید با زوم کردن یا همون پوشوندن درست کنید ولی کوچک ترین موردیو کات کردین?

این متن حاوی محتوای افشا کننده (اسپویلر) است.

عکس پروفایل

مصطفی

یکشنبه، 16 خرداد 1400، 21:22

این قسمت یکی از سخت‌ترین قسمت‌ها برای تیمای سانسوره، اون قسمت‌هایی که توی هتلن رو واقعا نمیشه زوم کرد، بعضی سکانس‌های دیگه هم هستن که واقعا نمیشه زومشون کرد .. قبول دارم میتونست خیلی بهتر از این باشه، ولی خوب در وضعیت فعلی از پس هزینه سانسورای خیلی خفن بر نمیایم و مجبوریم بیشتر محتوای عمومی و اشتراکی رو تهیه کنیم .. ایشالا توی ماه‌های آینده درست میشه این موضوع .. سایت اشتراکی بشه بتونیم یه درآمد کوچیکی داشته باشیم و سرعت و کیفیت محتوا رو بالا بیاریم. خودمون هم خیلی تلاش میکنیم که بهترین تجربه رو داشته باشید، ولی خوب یه مقدار باید بهمون زمان بدید :)

این متن حاوی محتوای افشا کننده (اسپویلر) است.
عکس پروفایل

u_21710

دوشنبه، 17 خرداد 1400، 19:27

خیلی هم عالی . قطعا از اولین روزی که اشتراکی بشه من اشتراک سایت رو تهیه میکنم چون فکر میکنم نسبت به برنامه های آینده سایتتون ، واقعا ارزش داره . فقط یه سوال اینکه از کی اشتراکی میشه و اپلیکیشن میاد ؟؟


عکس پروفایل

مصطفی

دوشنبه، 17 خرداد 1400، 22:18

سلام. خیلی خیلی ممنونیم بابت حمایتتون .. واقعا انرژی و انگیزه میده این پیام‌های شما عزیزان .. راستش برنامه اینه که از اول تیرماه هم سایت اشتراکی شه، و هم اپلیکیشن رو لانچ کنیم .. اگه اتفاقه خاصی نیوفته همون اول تیر برنامه رو اجرا میکنیم. خیالتون رو هم راحت میکنم از الان، هزینه‌ی اشتراک خیلی خیلی ارزون‌تر از چیزیه که بشه فکرش رو کرد و صرفا به این خاطره که بتونیم یه جریان درآمدی ایجاد کنیم که سرعت پیشرفت سایت رو بالا بیاریم .. در کل که ممنونیم ازتون.

گامبی وزیر - فصل اول - قسمت 4

The Queen's Gambit - S01 - E04
کارگردان: Scott Frank نام قسمت: قسمت چهارم
زبان: زبان اصلی کیفیت: 1080
مناسب برای 12 سال به بالا