VPN شما فعال می‌باشد، برای استفاده بهتر از ملوفیلم و تماشای رایگان آن با اینترنت ایرانسل، لطفا VPN خود را غیرفعال نمایید.

دانلود اپلیکیشن
% 84

جوخه برادران

Band of Brothers
سازنده: استیون اسپیلبرگ سال‌های انتشار: 2001
زبان: زبان اصلی محصول: ایالات متحده
زمان هر قسمت: 60 دقیقه کیفیت: 1080
شبکه: HBO وضعیت پخش: اتمام یافته
مناسب برای 18 سال به بالا

فصل‌های سریال

داستان سریال

اين مینی سريال ماجراي گروهاني از نيروهاي چترباز آمريکايي را از دوران آموزش در آمريکا و انگليس تا پايان جنگ‌ جهاني دوم در آلمان تعقيب مي‌کند. ماجرا کاملا بر اساس واقعيت است و به نحوي که در انتهاي هر قسمت کهنه سربازهايي که در سريال دوران جواني آنها را مي‌بينيم، هر کدام چند جمله‌اي مرتبط با مضمون سریال توضيح مي‌دهند.

درباره سریال

تماشای آنلاین سریال جوخه برادران - سریال جوخه برادران یکی از بهترین سریال‌های خارجی از دیدگاه مخاطبین است. این سریال در سال 2001 در 10 قسمت، توسط استیون اسپیلبرگ و تام هنکس ساخته شد. جوخه برادران یکی از سریال‌های شبکه HBO است و روایتگر جنگ جهانی دوم است. داستان سریال در مورد گروهان هوابرد آمریکا و تأثیری که این گروهان در تغییر دادن نتیجه نبرد با نازی‌های آلمان داشته را نشان می‌دهد. به جرأت می‌توانم بگویم که Band of Brothers یکی از قوی‌ترین سریال‌های ساخته شده است؛ نمایش دادن احساسات سربازهای جوان بیننده را در داستان سریال غرق می‌کند و پس از گذشت تنها 10 قسمت 60 دقیقه‌ای، بیننده احساس همزادپنداری با سربازهای این گروهان می‌کند. لازم به ذکر است که ماجرای این سریال، براساس وقایع حقیقی ساخته شده و تمامی اتفاقات سریال از زبان بازمانده‌های جنگی گروهان ایزی و سایر گروهان‌های جنگی ساخته شده است. امیدواریم که از تماشای آنلاین سریال جوخه برادران لذت ببرید. در نهایت خوشحال می‌شویم نظر شما دوستان را در مورد سریال بند آف برادرز (Band of Brothers) بدانیم. دیدگاه ارزشمند خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران ملوفیلم به اشتراک بگذارید.