راهنمای همکاران فروش

ملوفیلم وب سایت پخش آنلاین فیلم و سریال مجاز با رعایت قوانین کپی رایت و عضو جدیدی از خانواده تلویزیون اینترنتی ایران است که بر پایه مدرن ترین زیرساخت‌ها تجربه‌ی یک تماشای بدون وقفه و لذت بخش را برای مخاطبان به همراه خواهد داشت، درباره ملوفیلم.

همکاری با ملوفیلم

ملوفیلم در یک حرکت بی‌سابقه تصمیم گرفته تا با اهدای سود کامل از هزینه ثبت نام هر فرد به همکاران فروش از بهترین تعرفه‌ی همکاری در کشور رونمایی کند.

ملوفیلم تمام توان خود را به کار گرفته تا بالاترین حد حمایت را از همکاران فروش داشته باشد و به آن‌ها شانس استفاده حداکثری از پتانسیل موجود در وب سایت‌ها و صفحاتشان را بدهد، در همین راستا ۷۵% از هزینه‌ی ثبت نام هر فردِ معرفی شده از سوی این وب سایت‌ها یا صفحات که همه‌ی سود حاصل از این ثبت نام است به وب سایت یا صفحه‌ی معرف داده می‌شود تا نشانه‌ای باشد از قدردانی ملوفیلم برای یک همکاری سازنده و سودآور.

این برنامه همکاری به این صورت است که با وب سایت‌ها و صفحات منتخب تماس حاصل می‌شود و بعد از اعلام تمایل به همکاری از سوی این وب سایت‌ها یا صفحات یک پنل همکاری در اختیار ایشان قرار می‌گیرد.

از هر ثبت نام دقیقا چقدر درآمد کسب می‌کنیم؟

تعرفه همکاریِ ملوفیلم اهدای ۷۵% از هزینه ثبت نام هر فرد به معرفِ آن فرد است که با توجه به هزینه‌های اشتراک (۲۰ هزارتومان یک ماهه، ۵۰هزار تومان سه ماهه و ۱۰۰هزار تومان شش ماهه) مبلغی بین ۱۵ تا ۷۵هزار تومان به ازای هر فردِ معرفی شده است.

این یعنی به صورت میانگین به ازای معرفی هر ۱۰۰ نفر بسته به اینکه اشتراک چندماهه تهیه می‌کنند بین ۱٫۵ تا ۷٫۵میلیون تومان و هر ۱۰۰۰ نفر بین ۱۵ تا ۷۵میلیون تومان برای وب سایت‌ها یا صفحات معرف درآمد حاصل می‌شود.

چطور مخاطبان را به ملوفیلم ارجاع دهیم؟

شما برای شروع یک لینک همکاری دریافت می‌کنید که می‌توانید به روش منتخبِ خود یا با گرفتن مشاوره از این لینک در قسمت‌های مختلف وب سایت یا صفحه‌ی خود استفاده نمایید، بنرهای ملوفیلم در سایزهای مختلف در صورت نیاز در اختیار شما قرار می‌گیرند.

یکی از همکاران ما در بخش همکاری و بازاریابی از طریق کانال‌های شخصی همواره در کنار شما خواهد بود تا در صورت نیاز بر اساس ویژگی‌های وب سایت یا صفحه‌ی شما مشاوره اختصاصی برای تبلیغات بهتر دریافت کنید و علاوه بر بالا بردن درآمد خود از طریق ارجاعات بیشتر، با استفاده از روش‌های هوشمندانه و مدرنِ تبلیغاتی تجربه‌ی کاربری مخاطبان خود را در بهترین حالت ممکن حفظ کنید.

تسویه حساب چگونه است؟

در بخش مشخصات بانکی در پنل همکاری، نام و نام‌خانوادگی و شماره شبا را وارد کنید، تسویه حساب در هفت روز پایانی هر ماه انجام می‌شود.

منظور از فرد در برنامه همکاری چیست؟

در سیستم همکاری ملوفیلم هر دستگاه(تلفن همراه، رایانه شخصی و…) یک فرد جدید به حساب می‌آید.

چطور ممکن است ملوفیلم همه سود خود را به همکاران فروش بدهد؟

برنامه همکاری به این صورت است که ملوفیلم همه‌ی سود به دست آمده از ثبت نام افراد معرفی شده را که ۷۵% از هزینه ثبت نام است به همکاران فروش می‌دهد و امیدوار است که مشتریان راضی برای ماه‌های آینده نیز اشتراک خود را تمدید کنند و این تمدید اشتراک‌ها منبع درآمد ملوفیلم خواهند بود.

چطور شروع کنیم؟

ایمیلی با عنوان نام وب سایت یا صفحه‌ی خود که کلمه همکاری هم در عنوانِ آن ذکر شده است به Support@melofilm.ir ارسال کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید، اگر ابهام و یا سوالی دارید از طریق همین آدرس پاسخگوی شما هستیم.